Bruntálský velikonoční jarmark

Spousta úsměvů se na dětských tvářích objevila ve středu 20.03., kdy žáci 4. A a také děti z kroužku Všeználek zavítaly na naše krásně jarně ozdobené náměstí. Každá školka či škola zde měla velmi nápaditě velikonočně ozdobené sakury.

Středisko volného času Bruntál mělo pro děti připravené aktivity, které děti bavily. Vyrobily si velikonoční vajíčka, jarní kytičky, nazdobily sádrové odlitky, zahrály si pexeso, poskládaly jarní puzzle a také nakrmily beránky. Králíčí hop, rozehřál všechna líčka a poté již hurá na jarmark. Stánky plné výrobků, cukrovinek, dárků pro malé i velké děti lákaly, a tak zvesela nakupovaly.

Módním hitem byla i restaurace pro psy a jejich sortiment pro většinu zvířecích mazlíčků.

Velikonoční tvoření i jarmark se dětem líbil a věřím, že si tato nová akce získá popularitu a již za rok se na ni opět potkáme.